Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

sözlüğün bu kadar pasif olması

2
Temmuz 2017 düzenlendi kategorisi Sözlük Hakkında
Merhaba arkadaşlar,çok uzun zamandır sözlükteyim konuşabileceğimiz güzel bir ortam olan nadir yerlerden biri.Her şeyimizi paylaşıyoruz fakat son zamanlarda hatta böyle son birkaç aydır sözlükte fazlaca bir pasiflik görüyorum entry görmek bir lüks oldu yorum görünce seviniyorum acaba kız kardeşlik dediğimiz kavramı daha kapsamlı yaşamak için ne yapmalıyız ya da herkes kendi şehrinde daha aktif nasıl olabilir gündem konuları pasif direnişler gibi bir çok konuşmamız gereken konu varken bu durum sinirimi bozuyor eski üyelerden de girip konuşan yok.Sizce bu durumda ne yapmalıyız kız kardeşlerimle birebir konuşabileceğimiz bu yeri nasıl canlandırabiliriz?

Yorumlar

• 2
    Cok haklisiniz.. Gunluk olaylari yorumlayarak belkide sözluk daha guncel ve aktif tutulabilir..
  • 3
    Bunu insanların insiyatifine bağlı olarak değerlendiriyorum. Umursamak, yahut umursamamak. Tamamen kendi vicdan mahkemelerinin kararı, ihtiyaç rotaları. Şahsen yeni gelmiş bulunmaktayım, ve konuşmaya, anlatmaya, anlamaya ziyadesiyle aç hissediyorum kendimi. Tek başıma dahi sözlüğü aktif hâle getirmek için çaba sarf edecek kadar da güçlü! Konuşun lütfen, daha konuşup, birlikte kol kola vereceğimiz çok konu var. Bu kardeşinizi kırmayın... Siz ablalarımdan destek görmek istiyorum.
  • 1
    ios ya da android'de bir uygulaması olmadığından olabilir. lütfen uygulama gelsin!
  • 0
    Evet uygulama cok gerekli arkadaslarima onerince direk uygulama soruyorlar daha fazla uye edinebiliriz uygulama olursa
  • 1
    Web değil app olmalı
  • 1
    tartışma ortamının eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. herkes aynı fikirde gibi duruyor. yeni fikir paylaşma ya da tartışma yerine ortaya düşüncelerimizi yığıyor gibiyiz. şahsen yazdıklarımın alıcısı var mı yok mu bilemiyorum. yazarlar birbirinden kopuk demeye mi çalıştım acaba burada? napsak zirve mi yapsak? app de çok güzel öneriymiş bu arada. bilinç akışı yöntemiyle entry yazmış gibi oldum, bozmayayım. 
  • 0
    Eski üyelerden biri olarak üstüme alındım :) Uzuuun zamandır sözlüğe girememiştim. Bir yazı yazabilmek, başlık açabilmek için uzunca vakit harcıyor, oldukça düşünmem gerekiyordu. Düşünmeye vaktim olmadığı için bir süre ara vermek durumunda kaldım. Tabi kişisel buhranlar da bu kararlarımda etkili. Gönül alma niteliğinde: Herkese selam, size hasret sözlüktekiler! Haydi bakalım kaleminize kuvvet ❤️
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .