Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

Utanmasa tecavuz etmedigi icin gurur duyacak erkek

6
Her konuşmada "ben yapmışım gibi niye anlatıyorsun bunları bana" lafını kullanan erkektir. Kendisini savunma ihtiyacı hissedip agresif bir tavır takinir ve utanmasa "ben hiçbir kadını taciz etmedim/ hiçbir kadına tecavüz etmedim" ile gurur duyacak bir hal alir. Oysaki olması gereken budur. Bu senin kadın konusuna karşı takındığın o saygısız tutumu değiştirmez

Yorumlar

• 0
    serkan inci denen herif. bilirsiniz inci sözlükten. kendisi türkiyedeki tecavüz olaylarını erkeğe yapılmış bir algı operasyonu olarak tanımlıyor. erkeğin sürekli kadına hizmet ettiğini,çok baskıya maruz kaldığını söylüyor. türkiye'de tecavüz olayları sebebi buymuş. tecavüzler de onun için fire niteliği taşıyormuş. işte bu zihniyet. bu kadar "baskı"da bize el sürmediği için teşekkür bekliyor sanırım.
  • 1
    utanmadan yemek yaptığı, bulaşık yıkadığı, sevgilisini dövmediği, kız kardeşinin dekolte giymesine izin verdiği için gurur duyan erkektir.
  • 0
    Ev işlerini yaptiğini söylemeye utanan,yemek yaptiğini,cam sildiğini,yer sildiğini söylemeye utanan,egemen propagandasina doymayan kişi
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .