Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

içine kapanık bir kadının eşcinselliğini fark etmesi

0
Kasım 2015 düzenlendi kategorisi Tartışmalar
bir kadın karakteri gereği çekingen, içine kapanık ise eşcinsellikte ne derece zorlanır ve bu durum karşısında nasıl bir tutum sergiler? bu benim uzun zamandır üzerinde durduğum ve merak ettiğim bir soru aslında ve sizlerin de fikirlerini almak isterim.

Yorumlar

• 0
    Bir kadının çekingen oluşu hemcinsine yakinlasmasini ya da ilgisini belli etmesini zorlaştırır bu da kafada sürekli bir soru işareti olmasına sebep olur.
  • 0
    Ne kadar çekingen ve içine kapanık olursa olsun kadınlara ilgi duyduğunu bilir. Bir insanın neyi sevdiğini, neyden hoşlandığını bilebilmesi için deneyler yapması gerekmez. Aksini iddia etmek eşcinsel bir kadına 'Hiçbir erkekle yakınlaşmadın ki. Önce bir deneseydin,' denmesini legal bir forma sokuyor gibi sanki.
  • 0
    Ne olursa olsun eşcinse olduğunu bilir. Yani daha doğrusu uzun bir süre bilmemiştir ama belirtilerini taşımaktadır hayranık şeklinde...Ancak bir gün kadının teki aklını başından alıverir... Bazen yanağını masum bir öpüşü, bazen bir bakışı, hatta sesi bile buna yol açabilir. Bir anda şimdiye kadar açıklayamadığı tüm şeyler anlam kazanır, tüm taşlar yerine oturur ve aydınlanma yaşayıverir...  
  • 0
    tanıdığım en içine kapanık ve eşcinsel kadınımdır, bu yüzden gittiğim bütün okul ve dershanelerden bir dünya kadın öğretmenden, ek olarak yakın olabildiğim tek sınıf arkadaşımdan, üzerine de okulda internette orada burada tanıdığım birçok kadından hoşlanmış, sınıf arkadaşlarım sabancı'nın oğluyla evlenip üniversiteyi ve hayatlarının geri kalanını atlamaktan bahsederken bana dönülünce 'sabancı'nın kızı var mıydı?' diye sormuş olsam da kendimi çok uzun bir süre aseksüel zannettim. çekingenlik hiçbir şeye yaramadığı gibi eşcinselliğin keşfinde de önümüze fazladan birkaç taş yığıyor elbet.
  • 0
    Ömürden ömür götüren su derin mevzu der ve geçerim. 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .