Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

Dinlenesi kadın müzisyen ve şarkıcılar

0
Mayıs 2017 düzenlendi kategorisi Duyuru - Öneri
İzlenesi, okunası kadınlar olur da dinlenesi kadınlar olmaz mı? Ben kendi ortaya karışık küçük listemi hemen sizlerle paylaşıyorum.

Fiona Apple, Lucy Rose, Anggun, Sheena Ringo, Beth Orton, Ane Brun, Julia Stone, Selah Sue, Björk, Feist, Chinawoman, Joanna Wang, Dido, Tori Amos, Natacha Atlas, Soap & Skin, Norah Jones, Skin, Joss Stone, Yoko Ono, Patti Smith, Janis Joplin, PJ Harvey, Yuna, Caroline, Youn Sun Nah, Karen Oh, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin, Edith Piaf ve benzeri. Bu liste felaket bir biçimde uzayacak gibi görünüyor. Sizlerden gelen, keşfedilmeye hazır bombaları bekliyorum.

(Not: Parçanın Youtube linkini yapıştırsanız site görüp videoya çeviriyor.)
«134567

Yorumlar

• 0
    Riff cohen,Ester rada,Yasmin levy,Hani Orta Doğulu harika kadınlar ve Buika ve Aynur Doğan ve Haris Alexious...
  • 1
    Lena Chamamyan, Darya Dadvar, Fairuz, Estrella Morente, Mahsa Vahdat aklıma hemencecik gelenler
  • 0
    Kasım 2014 düzenlendi
    Klişedir ama paylaşmadan geçemedim: Nada - Ha!
  • 0
    Sol Seppy, The Organ, Electrelane, Cat Power, Charlotte Gainsbourg, Nina Simone, Soko, CocoRosie, Oh Land, Bat for Lashes, Alanis Morissette diye dream-pop dan soul, pop/rock'a uzanabilen bir liste olabilir.
  • 0
    Loreena McKennitt, Flunk ve Karsu Dönmez de unutulmamalı.
  • 0
    jefferson airplane , hındı zahra, marianne faithfull , rıff cohen , diamanda galas ve tabikii Janis Joplin
  • 0
    souad massi ve ayrıca arkadaşlara katılıyorum
  • 0
    buika, aynur doğan, feryal öney, birsen tezer, ayşenur kolivar, jehan barbur...
  • 0
    Patti Smith, Janis Joplin, Nina Simone, Tina Turner, Marianne Faithful, Fiona Apple, Carole King, K.T Tunstall.
  • 1
    Nina Simone, Ella Fitzgerald, Dee Dee Bridgewater, Billie Holiday, Elif Çağlar Muslu, Şirin Soysal, Stacey Kent, Birsen Tezer, Karsu Dönmez, Lisa Ekdahl, Norah Jones, Kıvılcım Ural, Etta James, Fatoumata Diawara gibi gibi daha birçok isim önerebilirim. Zira caz ruhun gıdasıdır!
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .