Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

feminizm kocayı bulana kadar

Tamamı "komünizm parayı feminizm kocayı bulana kadar" şeklinde olan önerme
İdealizm olgusunu hiçe sayan mottolardan biri,entelektüel olmanın dalga geçilmene sebep olduğu ülkemizin zeka ürünü.

Yorumlar

• Feminizmin evlilikle bağdaşmayan doğasına aykırı ve tamamen feminizmi kötülemek adına uydurulmuş söylemlerden bir tanesi. Koca falan yok bize efendim, hadi işinize.
  • Gerisi de "-Ateizm uçak düşünceye kadardır." şeklinde olan aslında halkımızın düşünüş tarzını ortaya koyan bir söz.
    Ya ne alaka şimdi?
    Birtakım eğitimsiz insan saçmalıyor birşeyler, bunların tayfası da özlü söz gibi yutturmaya çalışıyor.
    https://pbs.twimg.com/media/A92laJhCIAAxviE.jpg
    Zaten komünizmi de doğru yazamamışlar :D.
  • Komünizm,feminizm ya da ateizm insanın fikir hayatını şekillendiren önemli ideolojilerdir.Bir komünist para için komünizmden vazgeçiyorsa komünizmi idrak edememiş demektir zaten.
  • feminizm algısının içerisine lezbiyenliği katmış ve saf feminizim kavramına farkında olmadan lezbiyenliğide yerleştirmiş kişilerin yanılsama içerisinde olduğunu düşünmekteyim. (yukarıdaki mesajlardan birine ithafen)

entry başlığına istinaden son bir kaç yılda twitter aracılığıyla haplaşmış (140 karektere) sığdırılarak süslenilen ve insanlara bir şey söylüyorum bir şey düşünüyorum duygusunu veren saçma sözlerden biri.

Tabiki bu söz ortalara atıldığında twitter yoktu ancak mantık aynı mantık minik bir hap ver yutupta bağlanan saplansın kalsın. (farkındalık seviyesine göre etkisi kısa yada bir ömür sürebilir.)
  • FOMONOZM KOCOYO BOLONCOYO KODORDOR. bu başlık böyle okunur. bide şey. ateistlik uçak dusunceye kadardır. iyi günler.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .