Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

Amargi Dergi

2»

Yorumlar

• 0
    Üzmüştür bizi... Sanal ortamda devam edecek orası tamam da sanki böylesi daha iyiydi beee...
  • 0
    Son sayisinda kadin kahramanlari ele alan dergidir.
    "Sahi sizin kadin kahramanlariniz kim?"
  • 0
    İlk zamanları yaşım küçük, ailem de bu konulara çok uzak muhafazakâr bir aile olduğundan, son zamanları da geri kalan yaşamımı bir feminist olarak geçireceğimin belirtilerini göstermiş olsam da okumalara başlamamış olduğumdan dolayı fırsatım varken o dergi elime hiç geçemedi. Tam da inandığım şeyi doğru düzgün temellendirmek ve beni eleştirenlere düzgün bir cevap verebilmek adına ertelemeyi bırakıp okumalara başlamışken bu sefer de dergi kapanıverdi... Birçok kitap okudum ama bu dergi bende bir yara, bir ukte olarak kaldı... Hiçbir şekilde basılı hâlde bulamadım, pdf bulayım dedim ama onun da 18. sayı dışında elimde bir pdf si mevcut değil. O sayı çok güzeldi, keşke diğerlerini de okuyabilsem... Keşke birilerinin elinde pdf olsa... Keşke birileri elinellerindeki basılı dergileri bilgisayarda taratmış olsa(Yok mudur acaba Amargi okumak isteyen bu hüzünlü kızkardeşine yardım edebilme ihtimali olan biri?  o:) )
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .