Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

kadını dövme yönergesi

6
Haziran 2017 düzenlendi kategorisi Kavramlar
dişini kırmayacaksın, gözünü çıkartmayacaksın, elini çok yukarı kaldırmayacaksın, yani kendini tutamayıp direkt öldüren bir toplum için çok ağır yasaklar bunlar, küfür bile etmek yasakmış düşünsenize cozrt (devreler yandı) ...

Yorumlar

• 4
    Gerçek İslam bu değil. Net.

-Spoiler-

Gerçek İslam bu arkadaşlar

-Spoiler-
  • 0
    Ocak 2015 düzenlendi
    Bu video ve türevlerini tansiyonumun çıkmaması adına izlememeye çalışıyorum. Rezalet tam olarak.....
  • 1
    Dayakla bizi onurlandirmislar, sagolsunlar... Yoksa biz ne yapardik, onursuz onursuz yasardik...

Aptal herifler!
  • 0
    Bunu izledikten sonra gece kabus gördüm. IŞİD yaşadığım şehre gelip kadınlara tecavüz ediyordu. Resmen adam bilinçaltımın içine etti bir videoyla. Bir de buna inanarak izlesem ne yaparım bilemem.
  • 0
    Vay arkadaş neresinden tutsam da elestirsem bilemedim onurlandirmayi yanlış anlamış bir din, din adami erkeklerin kadınları disipline edebileceğini etmesi gerektiğini düşünen bir sistem ve şiddet. Ama güzelliği bozmayacak şiddet adamlar o kadar keyif düşkünü ki doveyim acı çeksin ama güzel de olsun istiyorlar. Bu kadar kendisini üstün gören bir ırk ve kadınların sayesinde yaşadıkları tanrı sendromu. Tabi bunları yazarken şunu da demeden edemiyorum eski sevgilim azıcık dindar olaydı da bunları uygulasaydi o zaman ailemin yanina yüzümde şişlik morluk olmadan gidebilirdim okula gittiğimde utancimdan sınava girmeden kaçmak zorunda kalmazdim.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .