Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

lgbti

0
Aralık 2014 düzenlendi kategorisi Kavramlar
lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve interseks
kısaltma: lgbti

Yorumlar

• 0
    Farklı ve güzel bir dünya. Eğer onlardan biriyseniz kendinizi günlük hayattaki, örneğin bir okul ortamındaki arkadaşlardan çok lgbti ortamlarında lgbti arkadaşlarınızın yanında rahat hissedersiniz. Kendi aralarında bir dünya yaratmış topluluk.
  • 5
    LGBTİ'nin renklerinden biri olmama rağmen Türkiye'de hiçbir zaman kendimi onların arasında iyi hissetmedim. Belki de konuşabilen, düşünebilen ve politika üretebilen LGBTİ bireylerle tanışmadığım içindir bu. Bana her zaman partileri, boş muhabbetleri, tek gecelik ilişkileri vesaire hatırlatıyorlar. Yaşadığım şehirdeki ortam bu en azından ve ben de bu şehir adına konuşuyorum. Umarım geneli böyle değildir. Başka arkadaşlarda kendi LGBTİ ortamlarından bahsetsinler biraz.
  • 0
    Toplumun normlarına uymak yerine zor yolu seçmiş özgürlüğüne, benliğine düşkün insanlar.
  • 0
    insandırlar. yönelim ya da kimligiyle alçaltmak kadar yüceltmek de anlamsızdır.
  • 1
    Hissettikleri gibi yaşarlar insan cinsel organı ile değil kalbi ile sever çok normal karşılanılacak bi durum aslında fakat bu toplum yüzünden kendilerini hissettiklerinden kısıtlamak zorunda kalabiliyorlar ve bu çok acı.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .