Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

her feministin lezbiyen olduğunu düşünen akıl fukarası erkekler

-1
Aralık 2014 düzenlendi kategorisi Kavramlar
bu arada burdan birine küfür etmek istiyorum,
her feminist lezbiyen değildir, olabilirde ama kendini ve cinsiyetini savunan kadın neden lezbiyen olarak görür bu erkekler?
efendim çünkü işlerine gelir bu durum; madem susturamıyoruz saldıralım diye. Bunlar boş taktikler hoca.
«1

Yorumlar

• 1
    Böyle düşünen erkekler aynı zamanda o sözde lezbiyen çiftin fantazisini de kurar kafasında. Bir insan bir şeyle hem mastürbasyon yapıp hem neden onu aşağılar, bunu da düşünmek lazım tabii. Derin insan psikolojisine akıl sır ermiyor.
  • 0
    Fukaralık açısından beterin beteri var (bayansı lezbiyen erkek):

Not: ayırca ciddiye almayın o insanları ya burada başlık olmayı bile hak etmiyorlar o derece yoklar.
  • 2
    Biri seni lezbiyen sandı diye hiddetlenmek, madem susturamıyoruz saldıralım diyorlar diye düşünmek de eşcinselleri rahatsız edici bir tutum ama. Feministleri lezbiyen sanmalarını niye cahillik olarak değil de saldırmak olarak düşünüyorsun lezbiyenlik kötü bir şey mi de lezbiyen sanılman saldırılmak olsun. Ben okuduğum ifade şeklinden rahatsız oldum açıkcası.
  • 0
    Daha feminist kelimesinin anlamını bilmeden yorum yapan ya da kendi düşünce sistemine aykırı oldugu için kabullenmeyip feministleri böyle bi gruplamaya alıp bizim bu gruplamadan rahatsız olacagımızı sanan insanlar.
  • 1
    bunun sebebi cehalettir a dostlar. feminizmin ne olduğundan bihaber insanların hayal dünyalarının dışa vurumudur. ciddiye almıyorum.
  • 0
    Bir digeri de her feministin "cirkin" oldugunu dusunen erkeklerdir. Bu erkeklerin dusunceleri "Neden feministsin ki cirkin degilsin" ifadesinde vucut bulur. Sirf senin egemenligine karsi cikiyoruz diye hepimizi "cirkin" diyerek asagiladigini sananlar da ayrica cevap: velev ki cirkiniz...
  • 1
    Aralık 2014 düzenlendi
    "feministler hakkında mitler" diye bir başlık açalım bu muhabbet oraya gider, gerçi lezbiyen olmak da kötü değil ama şart koşul değil, tabi bu incelikte düşünmeyen birini de muhatap listenden çıkartabiliyorsan çıkart, rahat edersin.
  • 0
    içten içe kendilerini teselli ettiklerini sansalar da esasen durumun ne olduğunun bilincindeler. İki bireyin eşitliğini savunmak, eşitsizliğini kabullenmekten daha nice bir edimdir.
  • 1
    bu beylere göre "karşı cinsten umduğunu bulamamış" la başlıyor her ikisinin de tanımı. erkekler ilgi göstermediği için lezbiyen, erkek düşmanı(onlara göre feminizm budur çünkü) olursun. ah bu karşı cins yok mu, her şey onlarda çözülüyor.
  • 0
    çirkin oldukları da kabul edilir. Çünkü erkekler tarafından begenilmemiş sevilmemiş kadınlar erkek düşmanı (yani feminist!) ve lezbiyen olur(!) onlara göre.
    Lezbiyen olunmaz doğulur,feminist ise farkındalık sahibi her insanın (kadın olmasına gerek yok) sahip olması gereken bir ideolojidir.
    Bunları anlatamazsın tabii
    Kısaca her feministin lezbiyen oldugunu düşünen erkek çapsız bir erkektir.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .