Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Kategoriler

• 976 Tüm Kategoriler
  • 31 Duyuru - Öneri
  • 292 Tartışmalar
  • 191 Kavramlar
  • 11 Serbest Stil
  • 16 Klasikler
  • 422 Tanıtımlar
  • 13 Sözlük Hakkında

tecavüz fantezisi

0
Eylül 2018 düzenlendi kategorisi Tartışmalar
tecavüz gibi yıkıcı bir olaya kadınlar olarak tepki versek ve başımıza gelmesinden belki de en çok korktuğumuz olay olmasına rağmen genelleme yapmak istemesem de kendim de dahil olmak üzere etrafımdaki bir çok kadının sahibi olduğunu farkettiğim fantezi. Evet tecavüz çok kötü bir şey ama role play olarak en az bir kere de olsa partnerimle denemek isterdim diyen çeşitli yönelimlerdeki kadınlarla yaptığımız sohbetlerde bu fantezinin oldukça tahrik edici olduğu konusunda herkes neredeyse hemfikirdi. Bu konuda sizlerin de düşündüklerini merak ettiğim için başlık açma gereği duydum.

Yorumlar

• 0
    evet, bahsettiğin fanteziye sahip olan birçok erkek de var. Tahrik çıtası, bu fetişe sahip olanlar açısından bakıldığında hayli yüksek.
  • 0
    Hormonlardan dolayı olabileceğini düşünüyorum. 600.000 yıllık mağara adamı yaşayışımızda erkek dibine kadar egemendi. Bunun bazı şeyleri tetikleyebileceğini düşünüyorum. 
  • 3
    Eylül 2018 düzenlendi
    Okuyunca bile sinir krizi geçirmeme sebep olan başlık
    Tecavüze uğramamış, tecavüz girişiminde dahi bulunulmamış kişiler için fantezi olabilir  ( onu da anlamıyorum ama saygı duymak zorundayım) Ama çocukluğunda tecavüzden ucu ucuna kurtulmuş ve tüm hayatı boyunca aynı kabuslardan uyanan biri olarak rica ediyorum, fantezinize başka bir isim bulun, normalleştirmeyin, sizin partnerinizle yaşadığınız sado-mazo ilişkilerin boyutu ne olursa olsun adı tecavüz olamaz, olmamalı
  • 0
    Ben de başlıktan çok rahatsız oldum.. özgür cinsellik kavramının cılkını çıkartmaya benzettim açıkcası.. bu mecrada da, nasılsa herşeyi rahatça ifade ediyoruz algısı ile, sınırın çok aşıldığını düşünüyorum.. @kocaneayol un ifadelerine de aynen katılıyorum, sinir krizine de kalp sıkışması eşlik etti şu an... 
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .